PEC vs FF8

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
M@ciek

PEC vs FF8

Post autor: M@ciek »

:evil: chce grać w final fantasy 8 no i używam tego peca programu zkodami no i jest tak że gra ładnie działa ale całkiem na początku jak ide do ifrita to jak mnie jakaśwaka napotka to pokazuje tego co mam z njim walczyć i on sobie lata a mnie nie ma i nic zrobić nie moge dlaczego??

cd...aha i mój komp to 256 ram ddr Pentium 4 grafika geforce 4 64mb
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Czy gra jest oryginalna czy dostarczana z "innego" źródła.Jaki z innego to właśnie to moze być problemem
Obrazek
M@ciek

Post autor: M@ciek »

gre powiedzmy mmna płytach zapasowych :) a orginały opszczał mi pies i nie działają czyli mam kopie orginału mojego :roll: no i tak to wygląda
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No co za niedobre psisko - żeby tak szczać na oryginalne płytki, zakupione za ciężko zarobione pieniądze :lol:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

chce grać w final fantasy 8 no i używam tego peca programu zkodami no i jest tak że gra ładnie działa ale całkiem na początku jak ide do ifrita to jak mnie jakaśwaka napotka to pokazuje tego co mam z njim walczyć i on sobie lata a mnie nie ma i nic zrobić nie moge dlaczego??
Podejrzewam, że to sprawka PECa, zdarza się. Mnie np. znikneły tekstury z GranTurismo2. Gadałem też z gościem, który po korzystaniu z tegoż "oszukańczego" programu nie mógł uruchomić XenoGears`ów. Rozwiązaniem tego problemu prawdopodobnie będzie ponowna konfiguracja ePSXe (bo PEC zapewne w niej zamieszał). Jak to zrobić (prawidłowo :!: )? Należy usunąć stare ustawienia - czyt. usunąć następujące klucze z rejestru:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Vision Thing] <= ustawienia plugsów
[HKEY_CURRENT_USER\Software\epsxe] <=ustawienia ePSXe
a następnie uruchomić ePSXe i ustawić wszystko od nowa... Po tej operacji wszystko powinno działać normalnie

BTW; Ewentualnie włączyłeś jakiś tryb niewidzialności, czy zatrzymania czasu czy Bóg jeden wie jaki kod w PECu - spróbuj zagrać bez kodów [wyłaczyć je i sprawdzić czy to nie przez to :] :!:
gre powiedzmy mmna płytach zapasowych a orginały opszczał mi pies i nie działają czyli mam kopie orginału mojego no i tak to wygląda
hehehe :lol:
2BII!2B
ODPOWIEDZ