VoipBuster

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.

Co sądzisz o VoipBuster?

Bomba! Świetny program
2
67%
Sam nie wiem :/
1
33%
Eeee, dla mnie kicha :P
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

VoipBuster

Post autor: winter_mute »

VoipBuster to konkurencyjny dla Skype, darmowy program telefonii P2P. W odróżnieniu od swego konkurenta umozliwia darmowe łączenie się z wieloma sieciami telefonii komórkowej i stacjonarnej.
Co powinno najbardziej zainteresować czytających ten temat VoipBuster umożliwia darmowe rozmowy do polskich operatorów telefonii naziemnej czyli tepsy i netii. Niektórzy z naszych użytkowników sa juz po pierwszych testach i jak mi donieśli oprogramowanie działa.
Nie ma jednak róży bez kolców, VoipBuster również nie jest pozbawiony ograniczeń: rozmowy na tel komórkowe polskich operatorów sa płatne, a darmowe połączenia na tel domowe trwają jedynie minutę. Aby w pełni odebrać zyski tepsie należy uiścić jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokońci 1 Euro.

Moim zdaniem ~4zł to nieduży koszt za spłatanie naszemu kochanemu monopoliście niemiłej niespodzianki w postaci superniskiego rachunku za telefon. A co wy sądzicie o programie VoipBuster i oferowanych przez niego usługach :?: Czekam na Wasze opinie i zapraszam do głosowania,
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Jakby tu sie wypowiedziec. Jestem jednym z tych uzytkownikow po pierwszych testach. :roll:
Dzwoni ladnie. A nawet ta minuta (u mnie przy polaczeniach do Polski 2 minuty) mi nie przeszkadzaja - zawsze moge zadzwonic raz jeszcze.
Pamietam 5 sekundowki w Idei. Jakos nikomu one tez nie przeszkadzaly a Polacy dzwonili za darmo. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

podzwonilem sobie troche "jednominutowek" - to o wiele fajniejsze niz 5sekundowki :D
Dzwonilem na tepse po Polsce - bardzo dobrze slychac, szybko laczy - mimo ze mam neostrade 128/64. dzieki za info.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zapomniałem o najwazniejszym:

Link do strony domowej VB >
http://www.voipbuster.com/en/index.html
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Teraz i tak juz za pozno - bo rozmowy na stacjonarne w Polsce nie sa za free. A systemy wplat maja takie, za ja sie pod nic nie zalapie. :?
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
ODPOWIEDZ