SSSPSX v0.0.26 - tasiemca ciąg dalszy :)

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

SSSPSX v0.0.26 - tasiemca ciąg dalszy :)

Post autor: BzyRes »

Utarł się schemat. Weekendowe odsłony SSSPSXa są czymś zupełnie naturalnym i spodziewanym - jak prawidła przyrody, czy otwieranie oczu zaraz po przebudzeniu. Tydzień temu nagisa zrobił sobie wolne (należało się), by sobotnią nocą wtargnąć z nowiutką wersją jednego z najlepszych emulatorów Szaraka. Tym razem, jak to w czasie pourlopowym, mamy kilka konkretnych zmian:
  • poprawiono poziom kontroli głośności dla XA i CD-DA
  • usprawniono obsługę CD-ROMu
  • zniesiono niedogodności GTE
  • rozbudowano CD-ROM plugin
  • zmieniono format zapisu dla save state
SSSPSX w wersji najnowszej możecie pobrać ze strony domowej projektu. Ja zabieram się za testowanie, do czego zachęcam również Was. A nagisa należy się pol litra VVyborowej* za świetną robotę. :]

*opcjonalnie 4bsolwenta lub 8olsa
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2005, 12:03 przez BzyRes, łącznie zmieniany 1 raz.
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

to jak już odwalił kawał dobrej roboty to poczęstujmy go Absolwentem albo Bolsem:)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Wyborowa, to synonim polskosci, na dodatek produkowana jest w POLMOSie - siedleckiej wytworni artykulow spirytusowych. To dlatego jestem taki goscinny. Ale co racja to racja - nalezy sie cos lepszego. A na deser po butelce sake. :]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Może nie wypada mi tego pisać, dlatego osoby niepełnoletnie prosze o pominięcie lektury tego wpisu :D

BzyRes pisze: Wyborowa, to synonim polskosci, na dodatek produkowana jest w POLMOSie - siedleckiej wytworni artykulow spirytusowych.
W dodatku doskonały trunek - wychlapałem tego troche w sobotę na weselisku - dobrze kopie, nie powoduje odruchów wymiotnych i nie ma po niej kaca :) [ja przynajmniej nie miałem]

*cheers
2BII!2B
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

wiesz Wyborowa nie jest zła i owszem, choć powiem szczerze nie rozpatrywałem tego kategoriami - synonim polskości:) Piłem jednak lepsze:) Np: Wyżej wspomniany BOLS, czy Absolwent. Choć sam jestem raczej zwolennikiem dobrego wina (byleby nie taniego), bądź po prostu Piwa.
Ale żeby nie zboczyć z tematu - kawał dobrej roboty, czekam na kolejne uaktualnienia :)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mertruve pisze:wiesz Wyborowa nie jest zła i owszem, choć powiem szczerze nie rozpatrywałem tego kategoriami - synonim polskości:) Piłem jednak lepsze:)
W moim przekonaniu dobra wodka to taka, ktora:

- dobrze czesze
- luzno wchodzi
- niewiele kosztuje
- nie wygania zawartosci zoladka przez jame ustna
- wypita za dnia, sni sie w nocy :]

Wyborowa zdecydowanie do dobrych wodek nalezy. Bols jest IMO przereklamowany [gorzki i bez wyrazu] - -mam na mysli standardowa wersje [takie Blue, to juz inna bajka]. A Absolwent... fajnie sie nazywa, ale jako trunek nie wyroznia sie niczym szczegolnym poza przystepna cena :].
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

hehe:) widze, ze z tematu zrobila sie prawdziwa rozmowa na temat wszelakich trunków - imo bols blue jest dobry - pilem, pilem:D
Sam Absolwent jest po dosyc przystepnej cenie (to prawda) i niezle wchodzi, na obozie kiedy kumpel dowiedzial sie, ze dostal sie na studia to poszedl litr jak nic:) Sam znawca wodek nie jestem, choc od czasu do czasu wypije. Jeszcze lubie czasami Smirnoffa (tak sie pisze?):)
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Mertruve pisze: Smirnoffa (tak sie pisze?)
Chyba tak. :P

Skoro już na wódki zeszliśmy, to przejdę może do innych (nie "czystych") wód ognistych i polecę tequillę i.... absynt (zielony) :) Mniam ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

niezły ten emu pierwszy raz go wyprubowałem oby jeszcze lepszy :]
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ten drugi lepiej emuluje widowiskowe efekty wizualne. :]
ODPOWIEDZ