Naruto Naruttime Hero 2

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Dragon
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 września 2005, 18:57

Naruto Naruttime Hero 2

Post autor: Dragon »

Mam emulator pcsx0.8.1.Odpalam gre pokazuje sie tam Sony computer entertaiment i potem zamiast uruchamiać sie gra pokazuje sie jakieś memory card 2 karty i płyta.Jak klikam na karte to tam coś ustawia sie(nie wiem co) a jak klikam na płyte robi sie czarny obraz i po chwili znowu jest to samo tzn.te memory card.Jak mam odpalić te gre??Pomocy!!
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Chodzi ci o to że emulator wchodzi do formatowania memory card czy co bo zabardzo cie zrozumiec nie moge dobrz by było jakbyś zrobił screna i pokazał.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wygląda na to że tytuł nie jest rozpoznawany jako gra PS2, więc piewrsze pytanie - jaka to gra :?:

Równie dobrze może to być wina źle skonfigurowanej wtyczki CDVD, toteż nasuwa się kolejne ppytanie, jakiej wtyczki używasz i na jakiej konfiguracji ona pracuje :?:

Tyle na start :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Dragon
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 września 2005, 18:57

Post autor: Dragon »

Nie wiem możliwe.Jak wchodzi jest coś takiego po prawej czarna karta pamięci po lewej czarna karta pamięci a pod spodem płyta cd.Screena nie zrobie bo BIOSa mam takiego że nie widać tam tych kart i tej płyty tylko szare tło(a wiem co tam jest bo użyłem innego BIOSa który jest strasznie wolny. Chyba z godzine czekałem zanim mi sie to załaduje)Używam wtyczki Linuzappz iso CDVD Driver 0.5 Konfiguracja Z-compress faster a ta gra to Naruto Naruttime Hero 2 .
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Obawiam się że gra nie jest obecnie obługiwana przez emulator.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Dragon
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 września 2005, 18:57

Post autor: Dragon »

Ale jakby ta gra nie była obsługiwana to chociaż by coś sie pokazało jakieś napisy początkowe tej gry czy coś albo nawet menu ale grać by sie nie dało a u mnie wogule nie uruchamia sie gra tylko włącza sie odrazu jakieś jakieś ustawienia(chyba)Memorycarda.Nie wiem co zrobić żeby gre zaczeło odpalać
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Być może to właśnie gra pyta sie o memory card ale nie może jej znaleść i dlatego. Nie wiem ale nie zawsze działa dobrze emulacja memory card.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 września 2005, 18:57

Post autor: Dragon »

To co zrobić żeby to dobrze działało.Ale przecież nawet bez memory card'a powinno sie dać grać.Ja nie wiem bo mam pierwszy raz do czynienia z emulacją PS2 ale tak mi sie zdaje.ale jeśki faktycznie o to chodzi to wie ktoś jak zrobić żeby było dobrze?
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Niektóre wymagaja memory kart i nie pójdą bez niej. A sformatowales memory cart bo to tez moze byc powod ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 września 2005, 18:57

Post autor: Dragon »

Chyba nie a jak to sie robi??
ODPOWIEDZ