ZzZzzZzzz - Xebra 05.11.28

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

ZzZzzZzzz - Xebra 05.11.28

Post autor: BzyRes »

Dr. Hell zawzięcie wypluwa kolejne wersje swojego tajemniczego emulatora. Mówi się, że na bezrybiu i rak ryba. Xebra wydaje się być martwym rakiem. Znowu nic nie wiadomo. Zmienił się screen na stronie głównej projektu. Tym razem jest to znana wszem i wobec scenka z Soul Edge. Ciekawi jedynie napis "Insert Coin" w prawym górnym rogu obrazka. Czyżbyśmy mieli do czynienia z cudownym zaemulowaniem Namco System 11? Kto wie... Dr. Hell albo w coś pogrywa albo jest niesamowicie roztargniony i zapomina powiadomić świat o tym, czy jego projekt jest już jadalny. Tym razem odmówię sobie posiłku - cierpliwych i głodnych nowości zachęcam do testowania. Najnowsza Xebra dostępna po kliknięciu w Korefuji Mitsurugiego.
Obrazek
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

hmm... dośc często ta xebra wychodfzi ciekawe czy to sa naprawdę jakieś wielkie i ważne poprawki że trzeba je obwieszczać czy tylko 1 lub 2 nic nie znaczące poprawki na jego miejscu przystopował bym bo robi z tego "czegosę cyzm jest te emu nie wiadomo co...
ale to tzlko moje zdanie ŁD niech lepiej zrobi jedną pożądna upke a nie wali co popadnie...
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

a ja się tam ciesze - przynajmniej mamy codzienną porcję niusów :D
2BII!2B
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

Tak tylko nic one nie wnoszą oprócz tego, żebyśmy sprawdzili sobie sami:( Ale cóż... ja czekam na gwiazdkowe info o emu ps2:D
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Xebra, to dla mnie taka sama zagadka jak dla niektorych slusznosc noszenia dresu. Prawda jest, ze to Dr. Hell rozdaje karty i nie mozna miec do niego pretensji o brak informacji odnosnie postepow w projekcie, ale na litosc - czyz nie lepiej byloby napisac dwa slowa w jakimkolwiek jezyku, co by osoby takie jak my nie musialy doszukiwac sie drugiego dna w sensie istnienia tego emulatora? Cieszy mnie fakt, ze cos sie dzieje w temacie emulacji PSXa, ze jakis dobry czlowiek co jakis czas wypusci swoj soft, ale Dr. Hell'a chyba nie polubie. Egoista, ot co! A moze po prostu nie zna angielskiego... :]

Zarty zartami. Gdy znajde troche wolnego czasu, obiecuje sprobowac rozgryzc ten emulator i zlozyc Wam szczegolowy raport z placu boju. Nie obiecuje jednak gruszek na wierzbie, bo kto testowal ten wie, jaka ta Xebra jest...

A co do wypelniania luk w newsach... Ciesze sie, ze mam o czym pisac, ale szczerze mowiac wolalbym pisac o powstaniu nowej wersji Delty, czy innym rownie elektryzujacym wydarzeniu. :]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

BzyRes pisze:A co do wypelniania luk w newsach... Ciesze sie, ze mam o czym pisac, ale szczerze mowiac wolalbym pisac o powstaniu nowej wersji Delty, czy innym rownie elektryzujacym wydarzeniu. :]
Nie bój nic, grudzień będzie ciekawy bo oprócz nowej wersji PCSX2 (według zapewnień E#D) ukazać ma się również nowa wersja Twojego faworyta wsród Emu PSXa czyli SSSPSX.... jesli sobie życzysz mozesz sobie już zaklepać niusa :D Czirs :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

winter_mute pisze:Nie bój nic, grudzień będzie ciekawy bo oprócz nowej wersji PCSX2 (według zapewnień E#D) ukazać ma się również nowa wersja Twojego faworyta wsród Emu PSXa czyli SSSPSX.... jesli sobie życzysz mozesz sobie już zaklepać niusa
SSSPSX nie jest moim faworytem. Uwazam, ze mocno odstaje od "sredniakow" i wraz z ePSXe oraz CVGSem tworzy czolowe trio programow udajacych Szaraka. A news juz dawno zaklepany. Mam nadzieje, ze nagisa w przeciwienstwie do Dr. Hell'a bedzie bardziej litosciwy i od czasu do czasu napisze, co dodal, a czego jeszcze nie. SSSPSX ewoluowal w takim tempie, ze po swiatecznej wersji nalezaloby sie spodziewac bardzo wiele. Obym mial racje - drugiej Xebry nie przezyje. :]
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

hmm.. ciekawa rozmowa nam sie tu zaczęła :D
jezeli chodzi o najlepsze emu PSX'a to chyba każdy sie zgodzi ze ePSXe zostawia reszte w tyle dlatego mam nadzieje ze postarali się i wypuszczą nowa wersję :D
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
ODPOWIEDZ