Problem z CTR Jest dzwiek niema obrazu Błagam o POMOC

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Maniac
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 10 lutego 2006, 14:42

Problem z CTR Jest dzwiek niema obrazu Błagam o POMOC

Post autor: Maniac »

Siema
Mam problem z Crash Team Racing odalam gre na ePSXe v1.60 gra sie laduje i pokazuje sie obraz sony computer itd. i obraz caly czas stoji w miejscu a dzwiek idzie dalej moze ktos wie co mam zrobic prosze o pomoc. :(
Metal Gear Solid
AMD Athlon 2600+XP GeForce FX5900 2*256MB Ram TwinMos
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Dziesiatki razy bylo juz o tym problemie. Ciezko czasem ruszyc glowa i poszukac odpowiedzi na forum albo stronie? Rozwiazanie chocby tutaj.
Maniac
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 10 lutego 2006, 14:42

Post autor: Maniac »

mam tak wszystko ustawione i nic odpalam z cd to samo odpalam z iso to samo. i niewiem co zrobic :(
Metal Gear Solid
AMD Athlon 2600+XP GeForce FX5900 2*256MB Ram TwinMos
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Aby gra działała poprawnie należy włączyć opcję `Enable SPU IRQ hack` w menu wyboru sound-pluginu.
Wlaczyles? Dziala?
Maniac
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 10 lutego 2006, 14:42

Post autor: Maniac »

Mam to wlaczone i nic laduje sie gra pokazuje sie napis sony computer enternaiment presents na czarnym tle i stoi, a dzwiek idzie dalej tak jakby gra dalej chodzila.kombinowalem cos w opcjach wideo i raz poszlo dalej i znow przestalo chodzic
Metal Gear Solid
AMD Athlon 2600+XP GeForce FX5900 2*256MB Ram TwinMos
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Po pierwsze. Odwiedz dzial PlayStation > Artykuły > Konfiguracje i pokonfiguruj pluginy zgodnie z poradami zawartymi w tekstach. Kolejna sprawa - CTR jest oryginalny czy mamy do czynienia z obrazem pobranym z i-netu? W przypadku tego drugiego - sprawdz czy zadziala pod CVGS'em lub Emurayden'em [do pobrania w PlayStation > Download > Emulatory. Jesli nie, rozwiazanie jest proste - spraw sobie oryginal.
Maniac
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 10 lutego 2006, 14:42

Post autor: Maniac »

JEeeeeeeee.Zrobilem odpalilem go na psxeven i na nim chodzi.skopiowalem pluginy do epsxe i chodzi.Bardzo dziekuje ze starales mi sie pomuc :D
Metal Gear Solid
AMD Athlon 2600+XP GeForce FX5900 2*256MB Ram TwinMos
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Pomóc. ;]
Maniac
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 10 lutego 2006, 14:42

Post autor: Maniac »

hehe sory za błędy:P
Metal Gear Solid
AMD Athlon 2600+XP GeForce FX5900 2*256MB Ram TwinMos
bareet
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 20 lipca 2006, 03:00

Post autor: bareet »

niestety nie moge znalesc tych konkretnych pluginow ktore byly w opisie konfiguracji :)mzoe mi ktos je wyslac ? :) bylbym niezwykle wdzieczny ;)
xD
ODPOWIEDZ