Problem i opis

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
biedronka1
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2006, 02:43

Post autor: biedronka1 »

Panie Adminie , swieta za pasem , a ja dalej nie widze nic , co mialo by przypominac "dobry artykul" , ale jestem cierpliwy i moge jeszcze poczekac . Tylko mam nadzieje , ze sie doczekam . 8)
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Cierpliwość to dobra cecha....ale mam pytanie. Nie łatwiej samemu pokombinować? Bo to na serio nie jest takie trudne. Wystarczy pobawić się, pozmieniać opcje, aż do czegoś sie dojdzie. Widać że jesteś leniwy, czekasz aż ktoś za ciebie to zrobi... bo tobie najwidoczniej sie nie chce.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zardon pisze:Cierpliwość to dobra cecha....ale mam pytanie. Nie łatwiej samemu pokombinować?
Szczególnie że emulator zawiera coś takiego jak pomoc/dokumentacja.
biedronka1 pisze:Panie Adminie , swieta za pasem , a ja dalej nie widze nic , co mialo by przypominac "dobry artykul"
Panie/Pani biedronka1, dobry artykuł to z pewnoscią nie trzy zdania sklecone w pośpiechu... IMHO ważne by oprócz zawarcia podstawowych danych cechowało go profesjonalne wykonanie z uwzględnieniem jak największej ilości informacji, a nie teksty typu "aby uruchomić program kliknij w menu START > ...." - jak juz ma byc to zrobione to niech bedzie zrobione porządnie, a cóż... w moim przypadku taki tekst nie powstaje w 10 minut :]

Na pocieszenie napisze jednak iż artykuł w postaci opisu PCSX2 właśnie się pisze. Poniżej załączam jego fragment (dokładniej ujmując wstęp) jako swego rodzaju ekspiację moich wczesniejszych, krótkich wypowiedzi, dodatkowo mam nadzieję iż fragment owy umili Panu/Pani czas spędzony na wyczekiwaniu ww. tekstu
winter_mute pisze: W chwili, gdy pisze te słowa wielkimi krokami nadchodzi zmierzch szóstej generacji konsol, od paru miesięcy na półkach sklepowych gości X360, a za kilka następnych dołączą do niego PS3 oraz Revo, natomiast emulacja systemów takich jak PSX czy N64 przez coraz większą grupę osób określana jest mianem retro. Czyżby zbliżała się apokalipsa czy to może zwyczajna, dyktowana odwiecznym prawem ewolucji kolej rzeczy? Jakby na problem nie spojrzeć konsole takie jak PS2, DC czy GCN z pewnością nie odejdą w zapomnienie czy to za sprawą rzeszy wiernych fanów systemu, czy coraz liczniejszej grupie osób zainteresowanych emulacją tych platform. Nieustanny rozkwit sprzętu komputerowego i towarzyszące mu wysiłki programistów pracujących nad emulatorami sprawiły, iż symulacja szóstej generacji to nie tylko homebrew i pokaz slajdów, lecz także możliwość uruchomienia komercyjnych tytułów z słodką dla oka jakością prezentowanej grafiki i umożliwiającą rozgrywkę prędkością działania w przypadku gier takich jak choćby FFX. Wszystko to za sprawą programów takich jak PCSX2 - moim zdaniem najlepszego i bezdyskusyjnie najbardziej zaawansowanego emulatora systemu PlayStation2, któremu poświęcony jest ten artykuł.
Z poważaniem,
winter_mute AKA Pan Admin :]
2BII!2B
ODPOWIEDZ