problem z gra ARC THE LAD 3

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Gość

problem z gra ARC THE LAD 3

Post autor: Gość »

Korzystam z emulatora ePSXe i uwazam ze jest on najlepszym emulatorkiem:) ostatnio jednak mam problem z gra arc the lad 3 chodzi o to ze konczac 1cd nie moge zaladowac drugiego.Standardowo biore change disc, wybieram iso i laduje 2 cd ale nie chodzi.W innych grach normalnie mi zmienia plyty emulator, Prosze o pomoc bo niewim co mam zrobic i czego to jest wina.Probowalem innej metody uruchomilem cd2 i wzialem new game i dostalem komunikat aby wlozyc cd 1 wiec na probe zmienilem ale tez niechodzi wiec sadze ze emulator ma jakis problem z ta gra a raczej z przekladaniem cdkow do niej.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Masz pecha - rzeczywiście ePSXe ma problemy z przekładaniem CDków z tej gry, podobnie jak VGS i AdriPSX (możesz spróbować na PSXeven, ale nic nie gwarantuje - po prostu przekonwertuj save`y, spróbuj zmienić CD na PS7 i powrócić do ePSXe)... Powodzenia

BTW możesz też przejść ten moment na konsoli o ile masz DexDrive i PSXa, lub poszukać save`a na sieci... Sprawdziłem już GameFAQs i SaveState Central - bez rezultatu :(
2BII!2B
Gość

problem z gra ARC THE LAD 3

Post autor: Gość »

Dzieki probuje wlasnie z psxeven:) i mam kolejny klopot , a mianowicie raz wczytuje mi 1 cd a raz 2 cd i to jest tak na przemian chore pisze ze iso error.Wczoraj wczytywalo mi tylko cd 2 a z 1 cd nie chcialo wogole chodzic a dzisiaj chodzi tylko 1 cd a na drugim pisze ze jest error.No nic pokombinuje jeszcze troche bo bardzo chce skonczyc ta gre.Dzieki jeszcze raz za pomoc
ODPOWIEDZ