Super Dragon Ball Z [USA]

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
aser44
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 lutego 2006, 10:37

Super Dragon Ball Z [USA]

Post autor: aser44 »

Ktoś już zmagał się z tą grą ?? Premiera w Japonii po jutrze, 14 lipca w USA o Europie narazie nic nie wiadomo.

Podczas walki w porywach jakieś 8 fps, a w statycznych scenach nawet 60 fps :P

Pare zrzucików z moich zmagań:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2006, 13:50 przez aser44, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

No więc na początek.... przeczytaj uważnie Regulamin, tam znajduje się ważna rzecz Pkt. 1. Treści niezgodne z prawem

Gra wygląda conajmniej dobrze, ciekawe jak by działała na wersji 0.9.1 :P


EDIT:
Już. Swoją drogą myśle, że za to że zrozumiałeś swój błąd to nic by nie było :P wierz mi... ostatnio mało który "nowy" rozumie co robi źle...
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2006, 16:11 przez Zardon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
aser44
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 lutego 2006, 10:37

Post autor: aser44 »

Spoko, juz poprawione, tak troche z rozpedu to napisalem. P.S. Swojego posta tez wyedytuj bo i tak i tak mnie zdradzasz :P
tomaszz
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 20 lipca 2006, 16:30

problem z sdbz

Post autor: tomaszz »

Pomocy, czy ktos mógłby mi odpowiedzieć co się dzieje sytuacja wygląda następujacą mam pcsx2 0.9 i plugin gsdx9, i uzywam dvd luinapazz gre super dragonball z mam iso , włanczam uruchom uruchom i gra jakby sie odpaliła pokazuje się loga ps2 potem wybieram język i chyba strefe czasową na końcu jakięś logo się pokazuje chyba gry? ale pokazuje się i jakby zamazywało się na końcu dalej mam czarny ekran i szaleją mi klatki fps co się może dziać czy mam słabego kompa a może gra jest zepsuta wszystkim za odpowiedzi uprzejmie dziękuje
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

tomaszz pisze:włanczam uruchom uruchom i gra jakby sie odpaliła pokazuje się loga ps2 potem wybieram język i chyba strefe czasową
... tak, tak... nie łaska poszukać informacji na foorum >
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=2011
ilez razy mozna pytać o jedno i to samo?

Juz nie wspomnę o tym że błąd standardowy do bólu >
tomaszz pisze:włanczam uruchom uruchom
Kto kiedykolwiek powiedział że komercyjne tytuły uruchamia sie w ten sposób :?:
2BII!2B
tomaszz
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 20 lipca 2006, 16:30

zniszczona gra

Post autor: tomaszz »

mam chyba zniszczoną gre iso zmieniłem wszystkie pluginy cdr i nic,ciągle odpala mi sie bios czy ta gre da się odpalić jak jest ona na dysku czy trzeba nagrać jak jest to komercyjna gra
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

tomaszz pisze:zmieniłem wszystkie pluginy cdr i nic,ciągle odpala mi sie bios
Zmiana pluginu na Linuzapz ISO CDVD to nie wszystko - gra musi byc uruchamiana poleceniem {Plik > Uruchom CD} :!:
tomaszz pisze:czy ta gre da się odpalić jak jest ona na dysku czy trzeba nagrać jak jest to komercyjna gra
Gry bezproblemowo powinny pracować z dysku.
2BII!2B
tomaszz
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 20 lipca 2006, 16:30

słaby komp :(

Post autor: tomaszz »

raczej mam słabego kompa :( nic z mojej emulacij ps2 dałem tak jak mnie nakierowałeś uruchom cd i nic się nie dzieje nawet bios sie nie odpala :( jak masz jeszcze jaiś pomysł to bardzo ci by był wdzięczny chciałbym choć odpalić jedną gre na ps2 :) bardzo bym się cieszył
tomas1987
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 12 lipca 2005, 23:34

Post autor: tomas1987 »

Mam problem mam tę gierke i odpala sięnormalnie al gdy dochodzi do ekranu ze smokiem tam gdzie trzeba wcisnąc start, po wcisnieciu start ekran znika i jest ciemnosć.
tomaszz
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 20 lipca 2006, 16:30

pomoocy

Post autor: tomaszz »

co się dzieje mam lunapazz i gsd9x daje uruchom cd i nic w lunapazz mam dać dekompres czy coś takiego prosze o pomoc kogos któremu udało się odpalić gre jakie macie pluginy proszę i bardzo dziekuję za odpowiedzi :P

może mam długo czekać aż gra się odpali mam czarny ekran, ile minut ? albo odrazu?
ODPOWIEDZ