Problem odpaleniem z dbz budokai 3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Dzideks
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 10 lipca 2006, 21:36

Problem odpaleniem z dbz budokai 3

Post autor: Dzideks »

Witam, czy zna ktoś rozwiązanie na moj problem :?: Skombinowałem sobie Dragon ball budokai 3. I po zbacup'owaniu ;) jest 965 Mb i w folderze jest bodajze 21 plikow + 1 z instrukcją
i mam pytanie...jak to wszystko zgrać w jeden plik i odpalić na emulatorze (a sam emulator mam poustawiany i memorki sformatowane, bios tez jest ;) i nie scph1000 bo wiem ze z nim podobno problemy są, ewentualnie jakbym cos przegapił waznego w konfiguracji lub czyms co jest potrzebne do gry to mozecie napisać :wink: ).
Mój sprzęt:
Intel Pentium |V 2,66 GHz
1024 Ram'u
Nivida Geforce Ultra 6600 Leadtek
...Myślę że to wystarczy...

P.s wiem moze troszke nagiołem zasady regulaminu ale mimo to proszę o odpowiedz :wink:


Edit.
Przepraszam Modków i Adminow za problem ale z pośpiechu wrzuciłem temat nie do tego dzialu czy mógłby ktoś go przestawić do Index Forum -> Emulacja -> PlayStation2 -> PCSX2 vs Gry :?: bo niechce tworzyć dwóch identycznych tematów...
..::Lord::::Dzidek::..
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Przenieś można ale najlepiej ten temat usunąć odrazu ponieważ narusza regulamin strony. Albo poprawisz swój post albo zostanie usunięty pozatym dostajesz ostrzeżenie.
Obrazek
Dzideks
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 10 lipca 2006, 21:36

Post autor: Dzideks »

Troche trudno to zmodyfikować żeby miało to ten sam sens.Więc może by zostało tak jak jest?
..::Lord::::Dzidek::..
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

A może chcesz bana ?
Nie może tak zostać edycja postów nie boli.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dzideks pisze:Troche trudno to zmodyfikować żeby miało to ten sam sens.
Mylisz się - pozwól że zademonstuję... edycja jest pochylona.

Wracając do tematu:
1) plik nie zawiwera instrukcji więc nie widzę sensu by był tu link promujący warez
2) jeśli juz kradniesz to nie zadawaj takich pytań
3) WinRAR doda Ci sił - nic więcej nie powiem, sam kombinuj.

BTW; Swoim postem wyczerpałeś limit naszej, a przynajmniej mojej dobroci. Wiedz że takie rzeczy załatwia się na privie, a nie na publicznym forum... i następny taki wybryk zakończy się banem. koniec dyskusji.
2BII!2B
ODPOWIEDZ