Problem z kartą graficzną?

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
zdemen
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 23 sierpnia 2005, 20:25

Problem z kartą graficzną?

Post autor: zdemen »

Właśnie kupiłem nową kartę GeForce 6800GS 256MB.Chciałem sobie pograć na emulatorze Epsxe na pluginie Pete's OpenGL2 Driver 2.7 ale nie moge tego uruchomić ponieważ wyskakuje mi komunikat ze OpenGL jest wyłaczony!!Jednak ja wlasnie uruchomiłem tą opcje na tj karcie.Co robić??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

zdemen pisze:Co robić??
Przede wszystkim zainstalować najnowsze sterowniki i najnowszy DX. Niekoniecznie w tej kolejności :)
2BII!2B
zdemen
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 23 sierpnia 2005, 20:25

Post autor: zdemen »

THX za podpowiec, ale mam jeszcze jedno małe pytanie jak uzywac shaders np.Color shader w Epsx???
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

zdemen pisze:jak uzywac shaders np.Color shader w Epsx?
Standardowe, dołączone do wtyczki shadery po prostu aktywujesz (opcja shader effects) i wybierasz z listy.
Jesli chodzi o dodatkowe shadery to poruszałem ten temat niedawno :] zerknij do >
viewtopic.php?p=13371#13371
2BII!2B
zdemen
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 23 sierpnia 2005, 20:25

Post autor: zdemen »

Ooooooooo yeah!!!O to chodziło, wiekie dzieki.A znasz moze jakies dobre strony ze zdjeciami gierz właczonymi róznymi shaderami??Albo ustawieniami czyli który shader najbardziej pasuje do danej gry??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

zdemen pisze:A znasz moze jakies dobre strony ze zdjeciami gierz właczonymi róznymi shaderami??Albo ustawieniami czyli który shader najbardziej pasuje do danej gry??
Jedyne miejsce traktujace o shaderach które znam to >
http://www.razyboard.com/system/forum-p ... 66904.html
2BII!2B
ODPOWIEDZ