Tekken 3

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Gość

Tekken 3

Post autor: Gość »

mam taki problem, a mianowicie gdy przechodze w trybie arcade jakakolwiek postacia na samym koncu(po filmuku) ekran staje sie czarny i nic sie nie dzieje, nie pozostaje nic jak tylko zresetowac emulator(w ten oto sposob nie moge odkryc zadnej postaci)?

prosze o pomoc z gory dzieki
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Ta, masz wersje RIP tej gry, W_M pewnie by powiedział że skoro to rip więc nic się nie da zrobić, a ja mowie że jak tylko wygrasz z ostatnim zawodnikiem, nawalaj CAŁY CZAS start, u mnie też dzieje się tak samo ale ten mój "sposób" pomaga.
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jaką wersję? RIP? A coż jej się stało, że życzysz jej spokojnego, wiecznego odpoczynku :P

=> W_M pewnie zamknąłby ten temat gdyż jego zdaniem na obcięte wersje gier jest tylko jeden sposób - nabycie pełnej wersji.
=> Jeśli jednak jesteś szczęsliwym posiadaczem pełnej, PALowej i wyjątkowo ślamazarnej (różnica między PAL a NTSC to tylko 10fps, ale w tym przypadku osobiście nie jestem w stanie grać w T3 w takim tempie) wersji Tekken3 to W_M poleca włączenie opcji "Disable coord check" w sekcji {special game fixes} pluginów Pete`a (lub/i zmianę BIOSu)... sprawdźcie, powinno zadziałać :idea:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

RIP to tzw okrojona wersja (piszę to bo nie wyczułem ironii w twojej wypowiedzi :D ;))
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
HTrack
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 16 lipca 2003, 12:29

Post autor: HTrack »

Hi ,
I Have downloaded ePSXe and I am searching for some games, can you help me? Yeah, foremost Tekken :)
< < :Binnary core Structure: > >
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Try searching on KaZaA/WinMX/Direct Connect/eDonkey :D I know this isn't much help, but due to the tules on this Forum I can't do anything more ;-) Search and thou shall find (or something like that ;-))
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
HTrack
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 16 lipca 2003, 12:29

Post autor: HTrack »

Ok, I´ll try it, htx :)
< < :Binnary core Structure: > >
Arlith

Post autor: Arlith »

Mam maly problem. Po przejsci time atack, survival, czy force mode, wylacza mi sie emulator pokazujac "SPEC Opcode 30 UNK". korzystam z najnowzych sterownikow (Pete opengl 1.72, eternal spu lite 1.41, P.E.op.s. cdr driver) i gra smiga pieknie a sprzet mam wystarczajaco silny. Moze ktos wie jak temu zaradzic??

cd...
Tekken'a mam na plytce, nie porysowanej, praktycznie w idealnym stanie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wersja PAL czy NTSC :?:

Jeśli PAL to spróbuj tricku o którym pisałem powyżej :!:
2BII!2B
Arlith

Post autor: Arlith »

wersja PAL, a powyzszy trick niestety nie dziala :(
ODPOWIEDZ