najlepsze ustawienia epsxe dla legend of dragoon

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Roman12
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 23 października 2006, 21:31

najlepsze ustawienia epsxe dla legend of dragoon

Post autor: Roman12 »

witam.
moim pytaniem jest jakie waszym zdaniem ustawienie pluginu grafiki w epsxe 1.6.0 lub epsxe 1.5.2 bedzie najlepsze (najladniejszy obraz i dobra szybkosc) dla gry The Legend Of Dragoon (ntsc).
Moj sprzet to : AMD Athlon 1,50Ghz, 1.00Gb Ram, directx 9.0c, karta graf. nVIDIA GeForce 6200.
pluginy posiadam nastepujace - pete open gl, pete open gl 2, pete dx6 d3d, pete d3d driver.
z gory dzieki!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

jakie waszym zdaniem ustawienie pluginu grafiki w epsxe 1.6.0 lub epsxe 1.5.2 bedzie najlepsze (najladniejszy obraz i dobra szybkosc) dla gry The Legend Of Dragoon (ntsc).
Ta konfiguracja dla Pete's OpenGL, a ta dla Pete's OpenGL2. Podejrzewam, ze lepszym rozwiazaniem bedzie zastosowanie tego pierwszego pluga - przede wszystkim ze wzgledu na nieporownywalnie wieksza wydajnosc. Oczywiscie koncept ustawienia zostal opracowany z mysla o tytulach z grafika "mieszana", jednakze niezbedne moze okazac sie wprowadzenie wlasnych, drobnych poprawek, ktore dopieszcza wyglad gry adekwatnie do twoich oczekiwan.
diesvindu
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 lipca 2007, 18:19

Post autor: diesvindu »

czy jest jakiś sposób, aby mieć dźwięk w cut-scenkach? Nie mam głosu podczas intro itd. :/ w menu natomiast mam dźwięk. Co może być tego przyczyną? Próbowałem już kilka różnych pluginów do dźwięku i nadal jest to samo.

proszę o pomoc
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Enable XA Sound w Config > Sound zaznaczyłeś?
ODPOWIEDZ