PCSX2 Online WIP c.d.

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

PCSX2 Online WIP c.d.

Post autor: BzyRes »

Nie mogło być inaczej. Ostatnio informowaliśmy o implementacji realnej, działającej i jak najbardziej pożądanej opcji gry online via PCSX2. Jak wszem i wobec wiadomo, solidny multiplayer to między innymi niczym nieskrępowana komunikacja pomiędzy graczami, która to z użyciem standardowego pada jest, delikatnie mówiąc: a) ograniczona b) niewygodna c) do bani.

W związku z powyższym naturalnym etapem ewolucji było wprowadzenie emulacji klawiatury USB, będącej efektem dłubaniny GiGaHeRz w wewnętrznym dev9ull-pluginie. Uwaga - mimo iż papugowany będzie sprzet peryferyjny dla PS2 z końcówką USB, oczywistym jest, że funkcja zadziała na dowolnej komputerowej klawiaturze.

Jako dokumentację nowinki użyczono krótki filmik instruktażowy, traktujący o tym, jak w subtelny i delikatny sposób będzię można wyrażać głębokie uczucia, grając online na [wciąż dopieszczanym] PCSX2 v.0.9.4. Natomiast zwolenników okołotematycznych ujęć statycznych prosto z capcomowego Monster Hunter odsyłam na stronę domową projektu.
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

Post autor: N25 »

Czekamy i czkemay iii czekamy na nową wersje emulatora kiedy wreście ona będize? mogli by się jakoś okreslić, wiem wiem każdy ma prawo do odpoczynku ale czy aby oni niepożucili tego projektu ?
ODPOWIEDZ