iss czy we2002

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
indy07
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 27 sierpnia 2003, 12:31

iss czy we2002

Post autor: indy07 »

chcialbym poznac wasze opinie ktora pilka jest lepsza seria iss pro czy we2000??????
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Byl jush gdzies podobny temat. Poszperaj na forum, a znajdziesz troche opinii. W wielkim skrocie :
Seria ISS i WE to niemal ta sama gra... Roznia sie od siebie nieznacznie, ale jednak sie roznia. IMO japonska wersja wygrywa z eur/us, w Winning'i jakos mi sie lepiej i przyjemniej mloci. Przede wszystkim w japoncu mamy zwiekszona dynamike, fajniejszy komentarz (taki bardziej zywiolowy) i nieco wieksze poklady grywalnosci (choc jest to sprawa dyskusyjna, jak sam temat ;)) - dzieki tym czynnikom gra jest bardziej widowiskowa. W ISS'ach nieco irytujace sa statystyki pilkarzy (vide Pro Evolution Soccer 2), co psuje zabawe. Podsumowujac..., jesli nie przeszkadza Ci bariera jezykowa w postaci wszechobecnych krzaczkow i impulsywny glos komentatora, z pewnoscia berdziej polubisz serie WE. Jak dla mnie, japoniec vs. europejec 1:0 :).
Btw. Jesli chodzi o jap. pilki od KCET, to dochodzi jeszcze wspaniala seria "J Leage" - czyli liga japonska w ISS'owskim wydaniu. Nawiedzajcie bazarowch posiadaczy kopii bezpieczenstwa,a na pewno natkniecie sie na gry z tej serii - sa zejefajne. Powiedzialbym najlepsze galy od KONAMI.
Waluś

Post autor: Waluś »

Pewnie że Pro jest lepsze. To jest najlepsza piłka jaka narazie wyszła na pleja jak i na kompa. Dla mnie FIFA nigdy nie będzie lepsza
ODPOWIEDZ