Potrzebuje save state do Final Fantasy 9 CD1. Pomocy

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Lookass
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 17 lutego 2004, 18:11

Potrzebuje save state do Final Fantasy 9 CD1. Pomocy

Post autor: Lookass »

Mam DUZY problem. Podczas grania w FF9 na CD1 gra zawiesza sie. Dzieje się to kiedy wyswietlany jest filmik kiedy Zidane i druzyna wyjezdza z Dali do Lindblum. W pewnym momencie film po prostu staje i słysze denerwujacy dzwiek. :( Ustawienia epsxe mam zalecane z tej strony.

Dlatego gdyby ktos mogł wysłac mi save z konca CD1 (najlepiej po tym feralnym filmiku ;dokladnie -> pierwszy raz w Lindblum) to byłbym bardzo wdzieczny :D .


Dzięki z góry. Pozdrowienia :wink:

(AMD1.7Gh ; 384DDR ; Radeon9000 ; SBLive!)
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2004, 21:02 przez Lookass, łącznie zmieniany 1 raz.
Prepare fer yer doom !!!! :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jesli masz wersję US NTSC to moge Ci wyslac zwykly save z odpowiedniego miejsca - mam zresza save`y prawie w kazdym momencie gry. Chcesz z CD1 czy juz CD2, czy moze obydwa :?:

BTW; nie podawaj publicznie maili jesli nie jest to konieczne - moga go zgarnac roboty netowe i okaze sie ze zaczniesz dostawac niechciany spam (musze nad tym popracowac piszac odpowiednie skrypty na strone).
2BII!2B
Awatar użytkownika
Lookass
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 17 lutego 2004, 18:11

Post autor: Lookass »

Wielkie dzieki winter_mute :D . Jakbys mogl to wyslij mi z CD1. Mam wersje US NTSC. Co do e-maili to bede bardziej rozwazny na przyszlosc.
Dzieki !!! Pozdrowienia :)
Prepare fer yer doom !!!! :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Poszlo - sprawdz skrzynke pocztowa.
2BII!2B
Diabolical
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 27 lutego 2004, 22:23

Post autor: Diabolical »

Jesli mógłbym tesh poprosic o podesłanie na mojego maila save'a z odlotu z dali (cd1).....byłbym bardzo wdziczny!!!
mam tego samego problema...w tym samym miejscu sie wszystko kaszani....

Pozdruufki....
lordex

Post autor: lordex »

Ja chciałem tylko powiedziec, ze u mnie przy problemie z tym filmikiem - przelot z Dali do Lindblum - pomogła przesiadka z emu v. 1.6.0 (ktorego uzywalem od początku) na ten starszy v.1.5.2 (winter_mute - dzieki za podpowiedz). Poza tym zauwazylem (moze to i nic odkrywczego) ze filmik na emu v. 1.6.0 wiesza sie dokładnie w momencie gdy na sekwencji fmv mają zostać "dołożone" obiekty renderowane (w tym wypadku postacie). To tyle. Pozdrawiam[/img]
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

lordex mialem ten sam problem ale poprobowalem kilka razy zrobic to samo czyli ominac filmki i zadziałało:)
ODPOWIEDZ