Pcsx2 wip - karta pamięci w pełni emulowana !!

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Pcsx2 wip - karta pamięci w pełni emulowana !!

Post autor: Romek »

Jak widać to, że znów wiadomości od Pcsx2 teamu ucichły nie znaczy, że nic nie robią ze swoim wspaniałym projektem. Dowodem tego jest to, że karta pamięci została w pełni zemulowana. Więc nie pozostaje nam nic, tylko czekać ma przełomową wersję Pcsx`a 2. Życzę miłego oczekiwania do gwiazdki :P. Na deser dołączam screeny , potwierdzające to co wyżej napisałem (kliknij, by powiększyć):
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Strona domowa.
Romek
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Nie moge się już doczekać nowej wersji Pcsx 2 wszystkie znaki na niebie wskazuja że rzeczywiście będzie to przełomowa wersja. Mam też nadzieje że częściej będziemy mieli szanse czytać o tak dużych postępach w emulacji 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Nic dodać nic ująć :P. I tak największy wypas będą mieli posiadacze athlonów 64. Założe się, że przy najnowszych procesorach i kartach graficznych powinna osiągać nawet w grach minimum 15 klatrek na sekundę, a to już jest coś więcej niż tylko slide show. W sumie to przy 30 klatkach przy frame skipie można już sobie nieźle pograć, bez żadnych problemów. A co do fps`ów na tych obrazkach to wiadomo, że mimo tam jest około 20 Fps, to i tak to nic nie znaczy, gdyż to jest grafika 2D. Mnie teraz tylko interesuje wzrost wydajności przy zmianie platformy na AMD 64. Chyba trzeba będzie się wyposażyć w AMD fx 55, tylko skąd tu wytrzasnąć 5 tysięcy na sam procesor :P ... .
ODPOWIEDZ