P.C.S.X.2 v0.7 test

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

P.C.S.X.2 v0.7 test

Post autor: winter_mute »

Przyznam się szczerze, że w obecnej sądzie głosowałem na korzyść PCSX2, a to dla tego, że najnowsza wersja emulatora sprostała wszystkim wymogom jakie przed nią postawiłem...

Chcesz wiedzieć czego wymagałem od najnowszego emulatora PS2 i czemu właściwie się tak bardzo zachwycam? Kliknij w powyższy obrazek.
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Ja też jestem zachwycony nową wersją ,mam nadzieje że w noej wersji popracują jeszcze nad przyspieszeniem emulacji i będzie po prostu cudownie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Moim zdaniem jak narazie ilość klatek jest w pełni wystarczająca, na dobrych kompach można już uzyskać w 2d stałe minimum 15 klatek, co jest wystarczające do oglądania tego, co już można odpalić. Dla mnie nadal kompatybilność jest zbyt słaba, bo ciągle to jest parę gierek pokazujących grafikę 3d i kilanaście lub nawet kilkadziesiąt pokazujących 2d. To ciągle za mało. Tak więc nie pozostaje nam nic, jak tylko czekać na v 0.8 :P hehe
Romek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

A ja się nie podniecam, bo na mojej rakiecie mogę co najwyżej testować cierpliwość... Zanim zakupię nowego kompa będę musiał na niego zarobić, a do tego czasu powinienem w cudowny sposób nabyć PS2 lub DC - wszystko zależy od funduszy.
Jednak autorom projektu należą się gratulacje - chyba nikt nie przypuszczał, że w tak krótkim czasie nastąpi TAK OGROMNY skok prędkości emulacji. Niewiarygodne, niebywałe...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

dobrych kompach można już uzyskać w 2d stałe minimum 15 klatek
no nie wiem czy Celeron 1,2Ghz to taki dobry komp.
Dla mnie nadal kompatybilność jest zbyt słaba
Porównaj to sobie z wersją 0.6 gdzie chcąc coś odpalić musiałeś spędzić min. 15 minut na pisaniu ppfa (o mil wogóle byłeś w stanie go napisać). A tu bah do napędu i jazda.
A ja się nie podniecam, bo na mojej rakiecie mogę co najwyżej testować cierpliwość...
Zdziwiłbyś się - ja specjalnie u brata testuje i już mam nowy rekord - 90% prędkości w menu i to nie bylejakiej gry - niedługo zarzucę screenem to sam zobaczysz.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Nio napewno postępy są niesamowite i to się całęmu pcsx2 teamowi chwali, nio ale jeszcze dużo im brakuje także bądź co bądź zanim sobie pooglądamy filmiki na pcsx`ie 2 czy grafikę 3d z prędkościa 15 klatek to jeszcze poczekamy i to sporo, co nie umniejsza wspaniałych zasług wspaniałego teamu.
Romek
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Szkoda tylko że większośc graczy będzie mogła urzywać najwyżej wersje 0.8 ( na którą pewnie będziemy czekać znowu 6 miesięcy ) ponieważ z tego co czytałem na ngemu wersja 0.9 będzie już tylko odpalana przez procesory 64 bitowe :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

Nie wydaje mi się, żeby autorzy tak szybko przenieśli się na procesory 64 bitowe. :D W końcu na początku napewno będą one drogie i trudno dostępne dla przeciętnego wyjadacza chleba ;) Moim (skromnym :P) zdaniem nie zrezygnują ze znaczącej liczby użytkownikow procków 32 bitowych dopóki 64 bitowe nie staną się standardem. Tak samo było z pamięcią DDR, wiele osób w ogóle nie przyjęła tego standardu i mają stare sprawdzone SDRamki. Zresztą pożyjemy, zobaczymy. :D
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Nie wiem czy 64 bitówki są takie drogie. Teraz to już jest normalna cena skoro można je dostać gdzieś od około 500 złotych.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Ravven ja tylko cytuje słowa autorów emulatora a nie wymyślam sobie tego
Obrazek
ODPOWIEDZ