Reaktywacja Ani-Vault

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Reaktywacja Ani-Vault

Post autor: Ravven »

Od 22 Grudnia znowu ryszyła strona Ani-Vault. Znajdziecie na niej mase anime stuffu. Jest tam tego 66.58gbs !!! :shock: Każdy tam znajdzie coś dla siebie. Chcie wiedziec ile czego jest? Prosze :
Epizodów - 1050+
Serii - 42
OSTs - 38
Filmów - 29
Piosenek - 125+
Ja tam teraz osobiście kończe ściąganie całej serii DBGT + lost episodes!!! a zaczynam DB. Wszystkie anime są tłumaczone lub z napisami, niestety albo stety ;) po angielsku. Jedynym na razie (już wiem że bedzie też z tłumazceniem ) anime w oryginale jest DBZ :( No coż zapraszam. AAA i nie przejmujcie sie koniecznoscia wchodzenia na jakies linki przed wejsciem do dzialu. Po prostu gdy ukaze sie wam strona z linami w adresie zmiencie terms.html na index.html i wejdziecie do interesujacego was dzialu ;).

P.S. Jak zwiedzicie stronke to napiszcie co o niej sadzicie i co sciagacie :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie zgorsza kolekcja filmów, OSTy też niezle. Tylko ten PLUGIN mnie martwi :(

BTW; przenoszę do WebDev
2BII!2B
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

Mnie na początku tez martwil, wiec zamiast plugina wybralem program netpumper za free :D Dziala nie zle nic nie wyskakuje o ile nie wybierzesz tego w opcjach instalacji. A serwer ma na NEO 126 predkosc sciagania nawet 20 KB/s :shock: filmy po 55 MB sciagajas sie w niecala godzine !!! Moja rada to wal plugin i zainstaluj program.
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

Dzisiaj Ani-Vault otworzyło razem z Hounted Anime nową stronę, gdyż oba serwisy połącżyły się. Serwis nazywa się National Anime i znajduje się pod tym linkiem. Znajdziecie tam jeszcze więcej stuffu miłego ściągania.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Z ciekawości wlazłem na ta stronkę i.... materiałów ogrom (jak mówiłeś), ale nic ściągnąć nie mogę :-( Zassałem NetPumpera tak jak radzili na stronie, ale dalej po kliknięciu na dowolny link wyskakuje
ERROR DETECTED!

--------------------------------------------------------------------------------
The site you came from is not allowed to use this file, it has been copied from another site. This action has been logged.

Visit the real owner of this link here >>


--------------------------------------------------------------------------------

This link was protected by Anti-Leech.com
Jakiś pomysł? :-)

Edit. - Już nie ważne :P Wiem co się stało ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ