F.A.Q

Najczęściej zadawane pytania.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Co się działo z serwisem po 2014 r.?

Działo się dużo. Rodzina, czas, praca, zainteresowania, technologia, priorytety – wszystko się zmieniło, czasem o 180.stopni. Relacje się rozmyły, kontakt z osobami urwał się w 90% przypadków. W obliczu problemów dnia codziennego, aktualizacje PSEmu.pl zjechały na daleki tor, a środki jej poświęcone ograniczone zostały do przedłużania usług podtrzymujących podstawowe funkcje życiowe witryny. Ot, życie.

[ do góry ]

Strona wygląda fajnie.

Opisany powyżej stan, uległ zmianie w 2020 r., kiedy to z okazji 18. urodzin serwisu, opublikowana dotychczas treść, wzbogacona o garść nowych materiałów w ramach inicjatywy reaktywacja PSEmu.pl wydana została po raz kolejny w aktualnej formie umożliwiającej bezproblemowe korzystanie ze strony.

[ do góry ]

Czy będą uzupełnione treści od 2015 r.?

Część treści o wiodących projektach zostało uzupełnione. Co się tyczy materiałów dotychczas pominiętych, odpowiedź brzmi… Być może. Uzależnione jest to od chęci, środków i wolnego czasu, który będzie można na to poświęcić.

[ do góry ]

Znalazłem błąd!

Pocieszające jest, że jakość serwisu leży Ci na sercu. Napisz na forum, wstaw linka, opisz w czym problem. Błąd zostanie poprawiony bez zbędnej zwłoki tj. jak tylko możliwości czasowe i techniczne na to pozwolą.

[ do góry ]

Emulacja PS3? Co w temacie?

Istnieje, funkcjonuje i całkiem prężnie się rozwija, a począwszy od sierpnia 2021 r. na łamach pionu PlayStation3, publikowane są treści związane z emulacją tego systemu.

[ do góry ]

Emulacja PSVITA? Co w temacie?

Postępy w pracach nad emulatorami tego systemu w skali roku są niewielkie, ale istnieje program będący w stanie uruchomić garść aplikacji garażowych oraz kilka komercyjnych tytułów. Odnosząc powyższe do niniejszego serwisu , z uwagi na ograniczone możliwości czasowe i chęć dopracowania innych elementów witryny, na dzień dzisiejszy nie jest planowana rozbudowa witryny o pion poświęcony tej konsoli.

[ do góry ]

Wymiana materiałów reklamowych?

Witryny oraz profile w mediach społecznościach, które w ramach działalności aktywnie i efektywnie odwołują się do naszego serwisu są okresowo listowane w ramach dedykowanej temu serii wpisów.
Jeśli odwołania do PSEmu.pl są nieefektywne i trudne do odnotowania, a strona internetowa od co najmniej 3 lat wspiera PSEmu.pl wyślij wiadomość na tutejszym forum, celem weryfikacji sprawy i ujęcia takiej witryny w kolejnym z ww. wpisów.
Jeśli masz stronę poświęconą tematyce emulacji, PlayStation i zagadnień pokrewnych, napisz na forum by nawiązać nieodpłatną współpracę.

[ do góry ]

Reklama produktu / strony komercyjnej.

Jeżeli chcesz zareklamować swój produkt, firmę, stronę, a nie mieści się ona we wspomnianej wyżej kategorii, zapytaj o płatną reklamę. Zrealizujesz swój cel, wspierając tym samym serwis PSEmu.pl

[ do góry ]

Mój wpis zniknął lub nie został opublikowany.

Wpisy na forum lub pozostawiane na stronie komentarze, zawierające nieuzgodnione z autorem serwisu treści reklamowe, w związku z naruszeniem panujących tu Zasad są kasowane. Spam nie jest tu mile widziany, podobnie jak wszelkie treści o charakterze bezprawnym.

[ do góry ]