F.A.Q

Retoryka w kwestii serwisu
Co się działo z serwisem po 2014 r.?
Strona wygląda fajnie.
Czy będą uzupełnione treści od 2015 r.?
Znalazłem błąd!
Emulacja PS3? Co w temacie?
Mam stronę… Reklama, hosting?
Reklama produktu / strony.

Co się działo z serwisem po 2014 r.?
Działo się dużo. Rodzina, czas, praca, zainteresowania, technologia, priorytety – wszytko się zmieniło, czasem o 180stopni. Relacje się rozmyły, kontakt z osobami urwał się w 90% przypadków. W obliczu problemów dnia codziennego, aktualizacje PSEmu.pl zjechały na daleki tor, a środki jej poświęcone ograniczone zostały do przedłużania usług podtrzymujących podstawowe funkcje życiowe witryny. Ot, życie.
do góry

Strona wygląda fajnie.
Opisany powyżej stan, uległ zmianie w 2020 r., kiedy to z okazji 18. urodzin serwisu, opublikowana dotychczas treść, wzbogacona o garść nowych materiałów w ramach inicjatywy reaktywacja PSEmu.pl wydana została po raz kolejny w aktualnej formie umożliwiającej bezproblemowe korzystanie ze strony.
do góry

Czy będą uzupełnione treści od 2015 r.?
Być może. Zależnie od możliwości, chęci, środków i wolnego czasu który będzie można na to poświęcić.
do góry

Znalazłem błąd!
Cieszy mnie, że jakość serwisu leży Ci na sercu. Napisz na forum, wstaw linka, opisz w czym problem. Postaram się w wolnej chwili poprawić.
do góry

Emulacja PS3? Co w temacie?
Istnieje, funkcjonuje i z tego co kojarzę nawet całkiem prężnie się rozwija.
do góry

Mam stronę… Reklama, hosting?
Jeśli prowadzisz witrynę, która od co najmniej 5 lat wspiera PSEmu.pl nie omieszkaj dać nam o tym znać na forum. Chętnie odwdzięczymy się okazanym wsparciem.
Jeśli masz stronę poświęconą tematyce emulacji, PlayStation i zagadnień pokrewnych, napisz na forum by nawiązać nieodpłatną współpracę.
Jeśli szukasz miejsca na własną witrynę poświęconą opisanej wyżej tematyce, napisz na forum bo będziemy mogli pomóc.
Należy mieć jednak na uwadze, że podstawowa zasada dotycząca wszystkich ww. przypadków brzmi – nie wspieramy i nie promujemy działań niezgodnych z przepisami i przyjętymi normami społecznymi. do góry

Reklama produktu / strony.
Jeżeli chcesz zareklamować swój produkt, firmę, stronę, a nie mieści się ona w wspomnianych wyżej kategoriach, lecz spełnia przytoczony warunek zamów płatną reklamę. Zrealizujesz swój cel, wspierając tym samym serwis PSEmu.pl

Inne formy reklamy nie są przewidziane. Wszelkie wpisy na forum lub komentarze na stronie zawierające linki reklamowe będą kasowane, dostęp do serwisu blokowany, a reklamowa treść piętnowana. Spam nie jest tu mile widziany.
do góry