Nuda?

Co zrobić by zwalczyć nudę? Po pierwsze można oddać głos w nowej, widocznej po prawej stronie okna sondzie, której celem jest zobrazowanie fluktuacji rozkładu wiekowego osób odwiedzających serwis na przełomie kilkudziesięciu miesięcy (wyniki pierwszego badania znajdziecie tutaj). Równie dobrze można także rzucić okiem na temat PlayStation3, w którym znajdziecie link do filmów z kilku pokazanych na GDC tytułów (m.in. Metal Gear Solid 4, Warhawk, WWF Smackdown vs Raw 2007, nowy Getaway), które jak podejrzewam zostaną zaprezentowane w grywanych wersjach na zbliżających się targach E3.

Przy okazji mam dla Was dwa feministyczne niusów ze świata:

  • Jak poinformował mnie Łukasz A. z zaprzyjaźnionego serwisu SquareZone na łamach wspomnianej witryny trwa właśnie plebiscyt mający na celu wyłonić najpiękniejsza kobietę z gier jRPG – jeśli więc urzekła Cię Tifa, Kairi, Rinoa, Garnet bądź Ashley R. :p , warto odać na nią głos w SquareZone Cup 2006.
  • Jeżeli natomiast dręczy kogoś pytanie: „czemu na www.pcsx2.net znajduję się zdjęcie roznegliżowanej Pani?” zgodnie z donosem CKEmu informuje, iż jest to rodzaj mentalnej prowokacji służący psychicznemu przygotowaniu Was na nadejście nowej, lepszej i mam nadzieję jeszcze ładniejszej strony domowej projektu PCSX2.
Tyle na dziś. Logout :]