Pomóż PSEmu.pl

Pewna moja znajoma ma w zwyczaju mawiać: „Oprócz błękitnego nieba…”. Cóż śliczne stwierdzenie, ale do szczęścia tudzież do bezproblemowego funkcjonowania serwisu PSEmu.pl niezbędne są środki finansowe. Dokładniej rzecz ujmując 109,8zł (z VAT) potrzebne na przedłużenie działania domeny psemu.pl. W związku z tym zwracam się do Was drodzy odwiedzający z prośbą o pomoc – jeśli ktoś ma trochę zbędnej gotówki i chce/może wspomóc nasz serwis to będziemy bardzo wdzięczni. Jak można pomóc? Otóż:

  • podobnie jak w zeszłym roku można złożyć dotację za pomocą systemu PayU. Wystarczy kliknąć w jeden z poniższych przycisków


    Można w ten sposób przekazać dowolną kwotę – wystarczy skopiować adres z dowolnego z powyższych buttonów i zamienić końcówkę na interesującą nas sumę np. aby wpłacić 5 zł należy zamienić adres na „http://www.psemu.pl/payu.php?kwota=5”.
  • można wykupić adres mailowy w domenie psemu.pl za pośrednictwem serwisu Allegro> W chwili obecnej wystawiamy cztery standardowe aliasy (każdy po 10zł) oraz jeden ekskluzywny (boss@… licytacja od 10zł wzwyż)
  • można zamówić płatną reklamę w serwise. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ, natomiast o wszelkie pytania odnośnie tej oferty należy kierować pod adres reklama[usuń-to]@psemu.pl
  • dla starej gwardii [czyt. użytkowników serwisu z długim stażem] udostępniam własny nr konta wraz ze wszystkimi danymi. Jeśli ktoś chciałby przelać pieniądze w ten sposób, proszę o PW.
Podsumowując: zbieramy 109,8zł w terminie do 19 lipca br. (bo wtedy wygasa nam domena), w tym czasie, oraz w terminie późniejszym (o ile uda nam się zebrać fundusze) nie planujemy przerw w działaniu serwisu, dostępne formy płatności są wypunktowane na górze, a każda pomoc, nawet najmniejsza jest na wagę złota :] Wszelkie pytania odnośnie poruszonego tematu proszę zostawiać w postaci komentarzy do niusa. To by było na tyle, dziękuje za uwagę i zainteresowanie.

edit: Dotychczas zebrano 72zł. Serdeczne podziekowania za dotacje dla Mortus’a, MoRf`a, browara , Mandragor’a i Digger’a… nadal potrzebne 37,8 zł.