Zmiany tu…

… zmiany tam, zmiany dobrze robią nam 😛 Cóż, tym razem kilka pomniejszych poprawek i informacji o których warto napisać. Zaczynamy.

  • W końcu poprawiłem ankiety, które w końcu poprawnie zliczają wszystkie głosy. Można było to zrobić dużo wcześniej, ale skoro nikt się nie upominał to co się będę 😛
  • Dodałem trochę przydatnych (mniej lub bardziej) informacji do działu FAQ, dotyczących ściągania plików (tona zgłoszeń niedziałających plików dziennie nie przypada mi do gustu) i emulatorów systemu PS2 (ostatnio temat na topie)
  • W związku z faktem, że po tygodniu oczekiwania w tematach „Zjawy” oraz „Kocha, nie kocha ;]” nie otrzymałem żadnej odpowiedzi postanowiłem podjąć radykalne kroki i zacząć zamykać działy w serwisie. W chwili do kasacji mam zamiar wziąć Gry, czy będzie coś więcej – to już zależy od Was.
  • W końcu mam ferie, a tym samym trochę wolnego czasu. Jako, że nie lubię leżeć brzuchem do góry zabrałem się za kolejny projekt, który w chwili gdy pisze te słowa jest w dość zaawansowanym stadium. W zasadzie mam zamiar przeprowadzić drugie testy, toteż potrzebuję pięciu ochotników, którzy chcą zabawić się w BetaTesterów. Osoby zainteresowane proszę o dodanie komentarzy do tego niusa.
I to bybyło na tyle. Logout 😀