The End

Zgodnie z moimi przypuszczeniami zbiórka środków finansowych przeszła bez echa – minimalne zainteresowanie, zero wpłat, standard. Co wiecej podobnie do odwiedzin, moje finanse i zasób wolnego czasu drastycznie kurczy się do minimum.

Cóż nie pozostaje mi nic innego jak poinformować wszystkich, że w czasie obecnego tygodnia (prawdopodobnie między środą, a piątkiem) serwis PSePSXe zostanie zamknięty i usunięty z serwera. Wszyscy użytkownicy forum, którzy mają zerowy licznik postów i chcą zachować swe konta po powrocie forum (prace nad nowym forum trwają, lecz termin jego ukazania się nie jest jeszcze znany) proszeni są o dokonanie pamiątkowego wpisu w dowolnie wybranym przez siebie temacie (może być ten nius).

Update (21.07.2005, godz.20:30): Biorąc pod uwagę fakt iż jutro wyjeżdżam na weekend w góry oraz ciepłe słowa i czyny co poniektórych użytkowników, postanowiłem odroczyć zamknięcie serwisu do dnia 25 lipca 2005 r. Korzystajcie z tej okazji spędzając ostatnie chwile na łamach PSePSXe. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu.