RIP AetherSX2

Trzeba mieć niezłe jaja, by normalnie (i zdrowo na umyśle) funkcjonować w realiach dzisiejszej sieci. Podszywanie się, trollowanie, wojenki w mediach społecznościowych, oszustwa, ataki hakerskie, to tylko niektóre z bolączek osób publikujących w necie. Jedni radzą sobie z tym lepiej otaczając się murem obojętności, w przypadku innych granica wytrzymałości bardziej przypomina skorupkę jajka.

RIP AetherSX2 emulator. Image at PSemu.pl - PlayStation 2 emulation, latest news, recent files and more. Nowe pliki, emulatory, darmowe gry na PlayStation 2.

Przetrwać nagonkę oczekiwań społecznych nie jest łatwo, szczególnie gdy bombardowanie zawiści podsycane jest hejtem i pogróżkami. Niezależnie od posiadanej wrażliwości i nabytej wytrzymałości, kiedyś przychodzi czas powiedzieć stop.

… i tak oto, kończy się historia Tahlreth, który raczony notorycznymi atakami zawiści i maści wszelakiej groźbami, postanowił zakończyć żywot projektu AetherSX2.

Jeden komentarz do “RIP AetherSX2”

  1. Pomysł mode ON: a gdyby tak tytułowy AetherSX2 powrócił do żywych, jako nieodłączna część będąca oficjalną dystrybucją źródłowego emulatora dla systemu Android? Zdecydowanie nie pogniewałbym się na taki rozwój sytuacji. Z kolei autor portu, mógłby ucieszyć się z opoki, jaką stanowi budowana latami społeczność miłośników PCSX2. Wilk syty, owca cała… a pomarzyć nikt nie zabrania :]

Możliwość komentowania została wyłączona.