XEBRA 22/09/24

Po spóźnionym niusie, czas na coś aktualnego. Co istotne, dzisiejszy wpis traktuje o dawno niewidzianym, a cenionym przez wielu emulatorze Xebra. Co więcej, wraz z nowym wydaniem programu, światło dzienne ponownie ujrzał changelog aplikacji.

Xebra PS1 emulator screen #011, image at PSEmu.pl - recent news, latest files and more PS1 Emulation, emulacja, wiadomości, emulatory, gry homebrew.

Korzystając z tej okazji, śpieszę donieść że względem poprzedniej odsłony, najnowsza wersja tytułowego emulatora z 24 września br. opatrzona została następującą listą zmian:

  • zmodyfikowano algorytm wznawiania emulacji po wybraniu tytułu z listy, tak by operacja uwzględniała możliwość zmiany dysku i uniknąć zbędnego resetowania procesu emulacji;
  • dodano nowy mechanizm detekcji języka, tak by program prawidłowo przypisał lokalizację do odpowiedniego pliku XEBRA.LNG z tłumaczeniem;

Aby w pełni dać upust radości z powrotu opisywanego programu, zapraszam do tutejszego działu pliki, skąd pobrać można najnowszą wersję emulatora, przeznaczoną dla komputerów z systemem Windows.